Měna: CZK
Katalog
Technická podpora
tel. +420 596 111 446
Nabízíme splátkový prodej

Facebook

O nás

Vítejte v naší modelářské a internetové prodejně v Ostravě! Jsme specializovanou hobby prodejnou a e-shopem s bohatou nabídkou modelářských potřeb a příslušenství pro všechny hobby nadšence.


Naše prodejna a e-shop je vedená odborníky v oblasti modelářství - Pavlem a Lukášem, kteří jsou nadšení pro modelářské hobby již mnoho let a rádi se s Vámi podělí o své znalosti a dlouholeté zkušenosti.


V našem sortimentu najdete širokou škálu RC modelů letadel, lodí, automobilů, dronů a nejrůznějších stavebnic, stejně jako modelářské barvy, airbrush, lepidla, nástroje a další potřeby. Pokud hledáte něco specifického, rádi Vám s tím pomůžeme a poradíme.


Navíc u nás najdete i servis RC modelů, takže se nemusíte bát, že byste se svým oblíbeným strojem museli rozloučit navždy.
Abychom vám mohli být nablízku, jsme tu pro vás od pondělí do pátku v otevírací době od 9 do 12 hodin a od 13 do 17 hodin. Takže neváhejte a přijďte nás navštívit, rádi vám pomůžeme s výběrem nejlepšího modelu a vybavení pro vaše potřeby.


Navštivte nás a nechte se inspirovat k novým projektům a vylepšením Vašich současných modelů. Těšíme se na Vaši návštěvu prodejny a nebo na našeho e-shopu!Pracovní doba kamenného obchodu:


Po-Pá  9,00-12,00  13,00-17,00 hod